Та ось я щаслива, турботлива матуся. Не скажу, що мені було легко після народження дитинки. Але не жаліюся, бо мабуть у всіх так? Мистецтво було моїм спасінням у період емоційних каруселей. Коли малюку виповнилося 2 місяці, я написала найпершу картину у новому періоді свого життя. А в 6 місяців ми з Кирилком вже стояли перед гостями і презентували 3-тю персональну художню виставку.
Виставка відбулася у Житомирі з 19 серпня по 11 вересня 2017 року у творчій лабораторії “Портал”. Місце казкове. Наші картини пречудово вжилися в інтер’ер приміщення. Дякую дівчатам за пропозицію.
Презентували картини 19 серпня. Розпочалося дійство о 16:00 з чудової мелодії, яку для гостей зіграла маленька скрипалька Софія Левченко. А далі ми з Кирилком розповідали про усілякі цікавинки з нашого творчого життя.
Майстер-клас для гостей на презентації картин – це вже традиція. Цього разу я з Кирилком на руках малювала корову Маму-Му зі своїм телятком, розповідаючи глядачам нюанси композиції. Для проведення майстер-класу, організатори Порталу залюбки надали нам величезну чорну стіну та пачку кольорової крейди. Згодом Мама-Му перетворилася у фотозону.

Пізніше ми розважали гостей грою “Крокодил”. Приймали активну участь майже всі, отримуючи авторські призи.

Гості пригощалися фруктами, особливо солоденьким кавунчиком, який був символом свята. Кавуновий стиль можна було спостерігати не лише в живопису, а й у поліграфічній, сувенірній продукції. Гості мали змогу придбати авторські листівки, кухлики, магнітики, блокноти, розмальовки та інше.
 
Кавунова виставка у Порталі – це втіха для моєї душі та повернення у творче життя міста. Я щиро дякую всім, хто завітав до нас. Дякую рідним та друзям за підтримку і допомогу. Дякую Житомиру за можливості і бажаю усім казкового настрою!

СМІ

"20 хвилин" - Картини і дизайнерські речі: житомирська художниця презентувала виставку своїх робіт. Фоторепортаж. Роман Плевако